Diziler

53
The Punisher
8
The Punisher
Ailesinin cinayetinden sorumlu suçluları cezalandırmak için eski bir Denizci, kendisini askeri bir komplo içinde buluyor.
8/1
Jordskott
9.7
Jordskott
Dedektif Müfettiş Eva Thörnblad, kızı Josefine'nin ormandaki bir gölde ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra Gümüş Yüceliğe döndü. Ceset hiç bulunamadı ve kız boğulduğuna inanıldı. Thörnblad kızının ortadan kaybolmasıyla bağlantılı olup olmadığını öğrenmek istiyor. Aynı zamanda babasından, atalarının sahip olduğu geniş ormanda kereste ve kereste işleme imparatorluğu kuran büyük girişimci Johan Thörnblad'ın mirasına da bakacak. Komplo derinleştikçe daha çok çocuk kaçırılıyor ...
9.7/3
Ghost Wars
6.3
Ghost Wars
Ghost Wars izle Paranormal kuvvetler tarafından işgal edilen uzak bir Alaskan kasabasında yer alan dizi, bastırılmış psişik güçlerini kullanmak ve herkesi tehditkar kütleden kurtarmak için şehrin önyargılarını ve kendi şahsi şeytanlarını atmak zorunda kaldıkları yerinden edilmiş Roman Mercer üzerinde yoğunlaşıyor.
6.3/3
Chance
9

Chance

2016
Chance
Chance izle, Kem Nunn adlı yazarın yine aynı adı taşıyan romanından uyarlanan dizi. Psikolojik ve Gerilim dallarında uyarlanmış olan dizi, nöropsikiyatrist Eldon Chance rolünü üstlenecek olan Hugh Laurie,  yapımcısı Michael London, yönetmen koltuğunda Lenny Abrahamson bulunuyor.
9/3
Berlin Station
9
Berlin Station
Berlin Station izle, CIA'in Berlin bürosuna gelen ajan Daniel Meyer çevresinde döner. Meyer'in görevi Thomas Shaw ismindeki tanınmış ihbarcıdan bilgi tedarik etmek ve İstihbarat sızıntısının kaynağını ortaya çıkarmaktır.
9/1
Supergirl
9.5
Supergirl
Superman'in kuzeni olan Kara Zor-El'i ekranlara getirecek. Kripton'daki felaketin hemen peşinden Dünya'ya kaçan kahramanımız, değişik bir kimlikle günlerini geçirecek. 24 yaşına geldiğinde güçlerinin farkına varan Kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek. Projenin arkasında Arrow ve The Flash gibi dizilerin yapımcısı Greg Berlanti var.
9.5/2
Suits
8

Suits

2011
Suits
Mike'ın küçüklük hayalleri yaşadığı talihsiz olaylar ve büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından dolayı gerçekleşememiştir. Natürel zekası ve akılalmaz belleği ile Mike geçimini başka insanların yerine LSAT imtihanlarına girerek sağlamaktadır. Harvey Specter New York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Şirket kaideleri gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike'ın ...
8/1
Room 104
6
Room 104
Mark ve Jay Duplass’ın bir sefer daha HBO adına yayınladıkları yeni antoloji serisi Room 104 dizisinde vasat bir Amerikan otelinin bir odasından geçip giden değişik insanların hikayeleri anlatılacak, her bölümde farklı olay ve konulara odaklanacak.
6/1
Fear The Walking Dead
9.5
Fear The Walking Dead
Fear The Walking Dead, The Walking Dead serisinden önce yaşananları anlatan televizyon dizisi. Dizide zombi kıyametinin nasıl oluştuğuyla ilgili sualleri yanıtlandırılacağı öngörülmektedir.
9.5/2
The Handmaid’s Tale
9.6
The Handmaid’s Tale
Bir kadın köktendinci teokratik diktatörlük altında bir cariye olarak yaşamak zorunda kalır. Margaret Atwood'un romanının dizi uyarlaması.
9.6/5